1 karnet - 91 tras na całym Podhalu.

1 karnet - 91 tras na całym Podhalu.

Kochasz snowboard, jazdę na nartach, a zimowe szaleństwo na stoku to twój żywioł? Z kartą SUPERSKIPASS możesz wybierać spośród 91 zróżnicowanych tras narciarskich o łącznej długości ponad 57 km. To idealne rozwiązanie dla fanów sportów zimowych, a także rodzin szukających atrakcyjnych ofert i bezpiecznych miejsc dla najmłodszych. Bez godzin spędzonych w kolejkach i przepełnionych stoków, a z najkorzystniejszą ceną na rynku!

91 TRAS, 18 STACJI, 1 SUPERSKIPASS

Tatry Super SKI to nowy projekt powstały z myślą o wszystkich adeptach białego szaleństwa na stoku. Za pomocą jednej karty możesz skorzystać z 18 stacji narciarskich na terenie Podhala, Spisza i Pienin. Jeden skipass umożliwia przetestowanie 84 różnego rodzaju kolei i wyciągów w atrakcyjnej cenie.

Z pewnością idealne miejsce dla siebie znajdą sportowcy - 6 tras posiada homologację FIS, a także odbywają się na nich różnego rodzaju zawody. Nie martw się jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę z nartami i deskami snowboardowymi. Specjalne strefy nauki i 17 wyciągów taśmowych zapewniają 100% komfortu i wygody. Fani sportów ekstremalnych mogą spróbować swoich sił na jednej z trzech stref SNOW PARK. Trasy biegowe zaś dedykowane są dla osób, które nie lubią pośpiechu na stoku, wolą podziwiać widoki i odetchnąć świeżym powietrzem.

Wybierz karnet, stację, trasę i korzystaj z uroków prawdziwej górskiej zimy!

Zobacz cennik: Cennik karnetów Super SKI

Ośrodki narciarskie: Zobacz listę wyciągów

Zapisz się do newslettera