Sylwestrowe bale na Podhalu

Sylwestrowe bale na Podhalu

Zobaczcie, jake zabawy sylwestrowe organiozowane są w okolicy Villi Cicho Sza!

Terma Bukovina - Sylwestrowa Noc Basenów

Sylwestrowa Noc Basenów w Termach BUKOVINA to 5 godzin niezapomnianej zabawy, 487 000 litrów wody termalnej, 40 tysięcy watów profesjonalnego nagłośnienia, 2000 sztucznych ogni. Największy w Europie wodny parkiet rozbuja znakomity DJ GROMEE, a Jego występ poprzedzą DJ DIRTY RUSH & GREGOR ES. Wspaniały Show-Balet „SHINE” wciągnie Cię do tańca.

Więcej informacji i bilety na stronie - termabukowina.pl

Terma Bania - Sylwester w gaciach i bez gaci

Sylwester w gaciach to idealna propozycja dla rodzin, par, paczki przyjaciół, dla których Sylwester to synonim szalonej zabawy przy gorących muzycznych hitach. Na miejscu zabawa z DJ, LightShow, FireShow, lampka szampana oraz pokaz pirotechniczny. Sylwester bez gaci to impreza zamknięta w kameralnym gronie. Idealna propozycja dla miłośników saunowania.

Więcej informacji i bilety na stronie - termabania.pl

Sylwester w Gorącym Potoku

Gorący Potok oraz Party Camp zapraszają na wspólne pożegnanie roku. Imprezę rozkręcą Dj MARCUS oraz DJ PZ i DJ GROODE DEE. Atrakcje jakie bedą czekać to: pokaz sztucznych ogni, pokaz laserowy, wybory miss Gorącego Potoku, konkurs z nagrodami.

Więcej informacji i bilety na stronie - goracypotok.pl

Rusin-Ski - Bal sylwestrowy

Bal Sylwestrowy w Karczmie Na Szczycie, zabawę poprowadzi DJ DARKO. Na Gości na miejscu czeka świetna zabawa do białego rana oraz wyjątkowe sylwestrowe menu obfitujące w regionalne smakołyki.

Więcej informacji na stronie - rusin-ski.pl

Sylwester Marzeń z Dwójką w Zakopanem

Spektakularne połączenie podhalańskiej tradycji z najlepszą polską i światową muzyką rozrywkową w doskonałej oprawie! Jedna z największych zabaw sylwestrowych w Polsce! Gwiazdy polskiej i zagranicznej sceny muzycznej pod Tatrami!

Więcej informacji na stronie - sylwester.tvp.pl

Villa Toscana - Sylwester w Zakopanem

Villa Toscana zaprasza na zabawę przy muzyce, tańcu, pięknych wnętrzach oraz dobrym jedzeniu, wspaniale spędzić ostatnie godziny Starego Roku oraz wejść w Nowy Rok w szampańskim humorze.

Więcej informacji na stronie - zakopane.restauracja-wloska.pl

Sylwester w Zadymie z muzyką na żywo

Browar Zadyma zaprasza wszystkich na wspólne przywitanie Nowego Roku! Świetna zabawa, przy muzyce na żywo, do tego tańce, konkursy i pyszne jedzenie.

Więcej informacji na stronie - zadyma.eu

Zapisz się do newslettera