Pokoje i struktura

Pokoje standard

Villa Cicho Sza to nowoczesne wnętrza, utrzymane w spokojnej, sprzyjającej wypoczynkowi kolorystyce. W każdym pokoju znajdziecie łazienkę z prysznicem, telewizor oraz dostęp do Internetu. Większość z naszych pokoi posiada również wyjście na balkon.

Goście przebywający w Villi Cicho Sza, mogą korzystać z ogólnodostępnej, w pełni wyposażonej kuchni, w której znajdziecie płytę grzewczą, kuchenkę mikrofalową, piekarnik, zmywarkę, czajnik oraz wszystkie niezbędne naczynia i akcesoria, które pozwolą Wam na przyrządzenie gorącego posiłku.

Z kuchnią, została połączona strefa jadalniana, w której codzienne serwujemy dla Was pyszne śniadania w formie szwedzkiego stołu. Śniadania przygotowujemy na miejscu, zawsze ze świeżych produktów a urozmaicone menu każdemu przypadnie do gustu!

Pokoje LUX

Na najwyższym piętrze Villi Cicho Sza znajdują się dwa pokoje o podwyższonym standardzie. Każdy z pokoi przeznaczony jest dla czterech osób i w każdym z nich znajdziecie własny aneks kuchenny. Duża przestrzeń i swobodny dostęp do aneksu z pewnością korzystnie wypłyną na spędzany u nas czas. Aneksy kuchenne, znajdujące się w pokojach zostały wyposażone w mikrofalówkę, czajnik oraz naczynia i akcesoria, dzięki czemu możecie przyrządzić dla swoich bliskich ciepły posiłek.

W pokoju LUX znajdziecie łazienkę z prysznicem, telewizor oraz dostęp do Internetu. Pokoje LUX posiadają również wyjścia na balkon a z racji usytuowania na najwyższym piętrze Villi z balkonów możecie podziwiać przepiękne widoki na tatrzańskie szczyty i okolicę.

Pokoje LUX posiadają dodatkową, wspólną strefę rekreacyjną, w której można posiedzieć i miło spędzić czas. Znajdziecie tam również kącik zabaw dla dzieci, które mogą się bawić i jednocześnie pozostawać pod okiem rodziców.